نمونه موردی کتابخانه

دانلود پاورپوینت نمونه موردی کتابخانه بوشهر

نمونه موردی کتابخانه داخلی

دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر

کد:K56

طرح توسعه كتابخانه مركزی دانشگاه بوشهر در دستور كار اين مهندسين مشاور قرار گرفته است. سطح زيربناي ساختمان كتابخانه كنوني بطور تقريبي ۳۰۰۰ مترمربع است كه در حدود ۳۰۰ مترمربع آن بطور خالص به آمفي‌تئاتر و بقيه به كتابخانه اختصاص دارد. از آنجائيكه مقدار زيربناي توسعه به ۵۰۰۰ مترمربع محدود شده است. لذا سعي مشاور در آن است كه حداكثر بهره‌برداري در فضاهاي دانشجوئي صورت گيرد و ساير فضاهاي جنبي به حداقل برسد. طرح كتابخانه مركزي دانشگاه بوشهر بصورت توسعه وضع موجود آن ارائه مي‌گردد. وضع موجود كتابخانه مركزي از نظر فيزيكي در ساختماني كه به منظور سلف سرويس دانشجويان آموزشكده فني مهندسي ساخته شده جاي گرفته است و از نظر برخي ضوابط، خارج از معيارهاي متعارف كتابخانه هاي مركزي دانشگاهي است.

دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر

عوامل موثر در برنامه‌ريزي فيزيكی

خدمات كتابخانه‌ای و تسهيلات موردنياز برای انجام خدمات مختلف بايد بصورتی در برنامه‌ريزی كتابخانه پيش‌بينی شوند كه بتوانند همگام با گسترش دانشگاه نيازهای آتي را بنحو احسن پاسخگو باشند. بدين ترتيب حجم مواد كتابخانه، نوع خدمات و فضاهاي كتابخانه بايستی طوری پيش‌بينی شوند كه متناسب با اهداف توسعه دانشگاه، امكانات كافی در اختيار دانشجويان قرار دهند.

دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر

عوامل موثر در برنامه‌ريزی فضائی كتابخانه دانشگاه عبارتند از:

  • الف- مراجعه‌كنندگان به كتابخانه
  • ب- مجموعه مواد كتابخانه
  • ج- نحوه سازماندهی مواد

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت نمونه موردی کتابخانه بوشهر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 2 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 

دانلود نمونه موردی کتابخانه بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *