نمونه موردی ویلا

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه

نمونه موردی ویلا خارجی

نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه

کد: K112

خانهٔ دومینو یک ساختمان یک طبقهٔ باز است که توسط لوکوربوزیه طراحی شده‌است. (سال ۱۹۱۴–۱۹۱۵) که یک ایدهٔ طراحی برای ساخت در سری‌های مختلف است که ترتیبی است که لوکوربوزیه در معماری کلاسیک کشف کرد.

این خانه نخستین پیشگونه و مدلی است که سکوی فیزیکی خانه سازی انبوه را در بر می‌گیرد. نام این خانه ترکیب و جناسی است از اشاره به کلمهٔ دوموس که در لاتین به معنای خانه و تکه‌های بازی دومینو است زیرا نقشهٔ طبقه شباهت زیادی به این بازی دارد و همچنین واحدها مانند قطعات بازی دومینو در کنار هم ردیفی از خانه‌ها را با این الگو تشکیل داده‌اند.

این مدل نشان دهندهٔ یک نقشهٔ طبقهٔ باز است که عبارت است از تخته سنگ‌های بتونی که مقدار کم و باریکی از آن‌ها است، تقویت‌کننده ستون‌های بتونی در اطراف لبه‌ها است. همراه با یک راه‌پله که امکان دسترسی به هر یک از قسمت‌ها را می‌دهد. چارچوب و هدف کلی این بوده که طبقه‌ها کاملاً مجزا و مستقل باشند و به آن‌ها آزادی طراحی شکل و طرح داخلی آن‌ها نیز داده شود. این مدل باعث حذف دیوارهای حمال و میله‌های نگه دارندهٔ سقف شده‌است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 25
  • حجم فایل:  3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه

نمونه موردی خانه دومینو لوکوربوزیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *