نمونه موردی دانشگاه

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان

نمونه موردی دانشگاه داخلی

نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان

کد: K74

 طراحی فضاهایی با عملکرد آموزشی،کمک امزشی، مدیریت آموزشی ،فرهنگی ورزشی، اقامتی، رفاهی و تفریحی و به همراه فضاهای خدماتی، پشتیبانی و فنی از نیازهای اصلی طرح بوده اند.

 عناصر فضایی در ساختار هایی متفاوت نظیر خطی، شعاعی، مرکزی و خوشه ای سامان دهی شده اند.

 ‏ رعایت ضوابط و معیارهای فضاهای آموزشی، اداری، فرهنگی و نظایر آن یکی از الزامات طرح بوده است برخی از این ضوابط عبارتند از:- سیستم آموزشی( گروهی یا دانشکده‌ی) بایستی مشخص شود.

با توجه به گسترش تدریجی بلوکها در بیش از ۳۰ سال ،ارایه توصیف کالبدی یکسان از بناها صحیح نمی باشد.بهترین بیان ذکر تداوم اندیشه‌ ای است که از ساختمان های اولیه تا طرح‌های توسعه امروز وجود دارد.

نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 67
  • حجم فایل:  6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان

نمونه موردی دانشگاه باهنر کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *