نمونه موردی مجتمع مسکونی

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر

نمونه موردی شهرک مسکونی داخلی

نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر

کد: K92

این سایت در شمال شوشتر واقع شده و از طریق رودخانه کارون از شهر قدیمی جدا شده است. شوشتر نو ، با پلی که در جاده ای به سمت دزفول واقع است به شهر قدیمی متصل می شود. رود کارون که از شمال به جنوب جاری می شود محدوده شرقی سایت و شاخه ای از شت محدوده جنوبی سایت را می سازد.

توپووگرافی سایت دارای عوارض پستی بلندی است که امکان ساخت فرم های ساختمانی متفاوت را می دهد. از طریق دیگر ، کاملا بدون سیما یا جنبه بخصوص است. با شیب ملایم  از شمال به جنوب. زمین آن تا حدی قابل کشتکاری است. اما بیشتر آن ماسه بیابان است.

شهر مانند جزیره ای در کنار رود کارون ساخته شده و دراری 2 کیلومتر عرض و 8 کیلومتر طول است. قرارگیری سایت انتخاب مناسبی است که در ارتباط با مجتمع صنعتی ( 18 کیلومتر تا شوشتر) و شهر قدیمی است.

نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 55
  • حجم فایل:  5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر

نمونه موردی شهرک مسکونی شوشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *