نمونه موردی فرودگاه

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی

نمونه موردی فرودگاه خارجی

نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی

کد: K84

فرودگاه زاگرب کرواسی از نظر استراتژیک یک مرکز مهم اروپایی است که پایتخت های کلیدی را به هم متصل می کند و مسئول جریان مسافر در سراسر قاره است.

توسعه جدید پیشنهاد شده توسط معماران زاها حدید شامل یک ساختمان ترمینال مسافربری جدید به مساحت 75000 متر مربع است که پیش‌بینی می‌شود دوبرابر میزان مسافران سالانه از طریق فرودگاه از 5 میلیون به 10 میلیون مسافر می‌شود. خود طرح جامع شامل 500000 متر مربع توسعه با کاربری مختلط است.

چشم انداز معماران زاها حدید برای ترمینال جدید یک ساختمان متمایز و پیشرفته از نظر محیطی است که از طریق یک سری خطوط جریان سازماندهی شده است و در پیکربندی ملیله مانندی قرار دارد که در آن فضاهای منظر و استراتژی‌هایی برای توسعه آینده در یک حرکت طراحی می‌شوند.

نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی

با طراحی جدید، امکانات موجود فرودگاه صرفاً گسترش می‌یابد تا مسافران بیشتری را در اختیار داشته باشند و در عین حال فناوری‌های پیشرفته جدیدی را برای ایجاد تجربه دلپذیرتر معرفی می‌کنند.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 60
  • حجم فایل:  6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی

نمونه موردی فرودگاه زاگرب کرواسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *