نمونه موردی موزه

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران

نمونه موردی موزه داخلی

نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران

کد: K104

موزه تماشاگه زمان نخستين موزه ساعت در ايران ، از موزه هاي وابسته به اداره کل موزه هاي بنياد مستضعفان است که در خرداد ماه 1378 افتتاح گرديد. اين مجموعه فرهنگي با به نمايش گذاردن ابزارهاي زمانسنجي روايتگر تاريخ علم زمانسنجي است که قدمتي چهار هزار ساله دارد .

تماشاگه زمان مکاني است که بخشي از تلاشهاي بشري در زمينه ساخت انواع ابزارهاي سنجش زمان را به نمايش گذارده است. در بخش فضاي باز اين موزه ، ماکت انواع ساعتهاي ابتدايي نظير ساعتهاي آفتابي، آبي، شني، سوختي و آبي مکانيکي به چشم مي خورد که بازديدکنندگان مي توانند از نزديک با شکل و نحوه کارکرد ساعتهاي بسيار قديمي آشنا شوند. در داخل ساختمان موزه که از دو طبقه تشکيل شده، سير تکامل انواع ساعتهاي مکانيکي متعلق به قرن هفدهم تا بيستم ميلادي در معرض نمايش قرار گرفته است، ساعتهايي نظيرساعت شاهيني، آونگي، روميزي، ديواري و ايستاده که هر يک از آنها تلفيقي از هنر و صنعت ساعت سازي را به تصوير مي کشد. گويي هنرهاي مختلفي همچون مجسمه سازي، ميناکاري، معرق و … در چرخ دنده هاي زمان تجلي يافته اند.

نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران

در طبقه دوم موزه ساعتهاي جيبي معمولي و ساعتهاي جيبي سفارشي متعلق به شخصيتهاي برجسته تاريخي و سياسي، ساعتهاي ويژه اي چون ساعت کارت زني، شيفت نگهباني، ساعت کشتي و همچنين ساعتهاي مچي در انواع مختلف دستبندي و دو زمانه به چشم مي خورد. در بخش تقويمها نيز با تقويمهاي مختلف ايراني، معرفي شخصيتهاي برجسته در امر تقويم نويسي، ماکت قديمي ترين سند تاريخدار ايراني (کتيبه بيستون) رو به رو مي شويم که از بخشهاي جالب اين موزه محسوب مي شود و علاقه مندان خاص خود را دارد .

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 51
  • حجم فایل:  6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران ، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران،

نمونه موردی موزه تماشاگه زمان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *