نمونه موردی موزه

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

نمونه موردی موزه خارجی

نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

کد: K105

بيلبائو شهری است كه در شمال اسپانيا واقع است ۴۱كيلومتر مربع مساحت و در سواحل اقيانوس اطلس قرار دارد. شغل اصلی مردم آن ماهيگيري و كشتی سازی است. و صنايع ديگر از جمله صنايع شيميايی و متالوژی نيز مهم هستند.

اين شهر تا اواخر دهه ۱۹۷۰ از شهرهای ثروتمند اسپانيا به شمار مي رفت.تا در دهه ۱۹۸۰ ضربه اقتصادی محكمی به اقتصاد اين شهر وارد آمد و كارخانه كشتی سازی اين شهر تعطيل شد و ۳۵% از جمعيت اين شهر بيكار شدند.

نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

موزه گوگنهايم اقتصاد محلی اين منطقه را مورد تحول قرار داد وكمك به ايجاد شغل و در آمد كرد و ورزانه ۳۸۰۰ گردشگر از اين موزه ديدن می كنند.

موزه گوگنهایم در ۱۸ اكتبر ۱۹۹۷ به طور رسمي افتتاح شد و درهای اين موزه را توماس كرنز مدير بنياد گوگنهايم به روی همه گشود. هزينه ساخت اين موزه بالغ بر ۱۰۰ ميليون دلار می باشد.

نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

موزه گوگنهایم واقع در منطقه ملی گرای اسپانيايی به نام باسكو طی يك همكاری مابين وزارت كشور و يورك سالامون انجام شد. اين موزه به عنوان سمبلی در شهر در راستای توسعه شهری و جذب توريست بسيار موفق عمل كرد و به لحاظ سياسی و فرهنگی بحث انگيزترين فرم امپرياليستی فرهنگی محسوب شد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل:  5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

نمونه موردی موزه گوگنهایم اسپانیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *