نمونه موردی سینما

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

نمونه موردی سینما داخلی

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

کد: K77

پردیس سینمایی پارک ملت در منطقه 3 شهرداری تهران و در زمینی کشیده و نامنظم به مساحت 6000 مترمربع در منتهی الیه جنوب غربی پارک با زیر بنای 15000 مترمربع بین سالهای 1383 و 1387 خورشیدی طراحی و اجرا گردید. حجم پروژه زبانی ساده و سلیس دارد و خود آن نیز محصول فرم کشیده و نامعین سایت است.

این ساختمان در یک نگاه، فرمی کشیده دارد و حجم آن یادآور فرم های اکسپرسیونیستی است و زیبایی شناسی آن ریشه در دیدگاه مینیمالیستی دارد، ولی لزوماً خود پروژه مینیمالیست نیست.

معماری پروژه محصول سازه و فرم آن می باشد. درست همین دیدگاه است که طرح پروژه را از یک دیدگاه فیزیکی مدرن یعنی حل عملکرد و رسیدن به فرم و سازه معماری جدا می نماید.

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 47
  • حجم فایل:  5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

نمونه موردی پردیس سینمایی ملت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *