نمونه موردی کتابخانه

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش

نمونه موردی کتابخانه خارجی

نمونه موردی کتابخانه وین اتریش

کد: K89

ساختمان چند ضلعی کتابخانه و مرکز آموزش دانشگاه اقتصاد وین در قلب این دانشگاه توسط گروه معماری زاها حدید طراحی و اجرا گردیده است. این ساختمان که در اختصار به ( LLC ) معرفی میشود (Library and Learning Centre) از حجمهای متفاوت و با اندک انحرافی به طرفین طراحی شده است. خطوط حجمهای تشکیل دهنده این ساختمان در داخل پروژه نیز دنبال شده و ماهیت فضاهای داخلی را شکل میدهند. این خطوط در مسیر های حرکتی و دسترسی های عمودی و راه پله و دیگر بخش ها نیز اثر گذار میباشد.

گروه معماری زاها حدید بیان میدارد : در حالی که لبه ها در داخل پروژه با توجه به ماهیت آموزشی بنا به نرمی و فرمی سیال طراحی و اجرا شده است ، لبه های بیرونی ساختمان به شکلی تیز و جدی برش خورده تا علاه بر القای اقتدار و عظمت بنا با لبه های سایت همخوانی و همگرایی داشته باشد.

نمونه موردی کتابخانه وین اتریش

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 55
  • حجم فایل:  5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش، دانلود پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانه وین اتریش

نمونه موردی کتابخانه وین اتریش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *