دانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماری

رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی

رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :R 3 

رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی

طبیعت می خواهد کودکان قبل ازاینکه به بزرگسالی برسند کودک باشند . اگر چنانچه بخواهیم این طبیعت را معکوس سازیم ، میوه ای با بار خواهدآورد که در نتیجه فشارش حاصل شده است ، نارس ، بی مزه و بی بو بالاخره میوه ای است که قبل از آنکه بتواند برسد می گندد. کودکی دارای طرق اندیشه، رهیافت و احساس خاص خود است . کودکی دوران آرزوهای ورویاها میباشد. همه ما این دوران را پشت سر گذاشته و از آن به عنوان بهترین دوران زندگی یاد می کنیم. هفتاد درصد از کودکان ما در یک فضای شهری زندگی می کنند. در فضایی پرورش می یابند که مشروط شده است وهیچگاه راجع به تاثیرمحیط زندگی شهری بر روی کودکانی که در آنجا به دنیا می آیند وبزرگ می شوند پرسشی مطرح نشده است .

در ادامه با سایت معمار سیلور همراه باشید تا پایان نامه رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی تقدیم شما عزیزان گردد.

حال آنکه می دانیم تاثیر تربیت وپرورش در دوران کودکی تاسالیان بعد درجسم وروح انسان باقی می ماند ونوجوانی ، دوران بحران های وتنش های درونی وبرونی است در برزخ میان کودکی ونوجوانی خود می باشد . به باور اندیشمندان تاثیر محیط برفرد در این دوران بسیار زیاد است. شهر هم از پذیرفتن کودک می هراسد و هم نوجوان به عنوان یک عنصراساسی وکلیدی جامعه توجه جوانی نمی کند وبه انتظار زمانی که آنها آمادگی با شهر را بیابند. باز می ماند . دراین شهر جایی که در ابتدا برای انسان در کودکی وسپس درنوجوانی افکار او پیدا می کنیم ، مدرسه است. مدرسه ای که برای تمامی آنها می شناسیم حساب وهندسه است وکه به انتظار زنگ تفریح وکلاسی نقاشی گشته وهمواره با این سوال مواجه می شویم محیطی که برای یک کودک ونوجوان طراحی می شود باید دارای چه خصوصیات متفاوت تری باشد . 3- بیان مساله و رویکرد تحقیق: معماری در هر دوره و زمان تاثیراتی را بر مخاطبان خود میگذارد. استفاده کننده از موقعی که پا به یک بنا میگذارد ارتباطی حسی و جسمی با آن برقرار میکند.

رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی

 معماری میتواند تاثیر خوشایند یا ناخوشایند بر مخاطب بگذارد.چنانچه وقتی انسان به یک مسجد یا یک خانه با حیاط مرکزی از معماری سنتی وارد میشود، تحت تاثیر معماری احساس خوبی به او دست میدهد. معماری مهد کودک هم میتواند به عنوان اولین نهاد آموزشی کودکان تاثیرات فراوانی بر رشد و خلاقیت کودکان بگذارد.در این تحقیق فرض ما بر این است که فضای مهد بر رشد خلاقیت و آموزشی کودکان تاثیر دارد.


مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:180
  • حجم فایل:35 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

    قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

رساله معماری مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله مهد کودک با رویکرد معماری ایرانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *