نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا

کد: H11

پزشکی یکی از پر سابقه ترین نهادهای اجتماعی – فرهنگی است که به علت پیوستگی و قرابت آن با حیات انسانی از پدیده هایی است که انسان به طور مستقیم با آن در تماس می‌باشد. تاریخ بیمارستان با تاریخ پزشکی در هم آمیخته و در حقیقت رشد و پیشرفت بیمارستان متاثر از پیشرفت و توسعه روز افزون دانش و تکنولوژی پزشکی است. علم پزشکی بصورت بخشی از نیاز انسان و تمایل او به بقاء، سابقه ای بس طولانی دارد.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا

مدارک تاریخی نشان می‌دهد که تحولات مربوط به امر پزشکی در بابل 600 سال قبل، یعنی 4000 سال پیش از یونان آغاز گشته است. همچنین مصر وارث یکی از کهن ترین سنت های پزشکی بوده است. در شرق آسیا و در تمدن باستان طب رونقی به سزا داشت. در منطقه دیگر آسیا، در سرزمین هندوستان تاریخ طب قدمت بسیاری دارد و می‌توان گفت که هندوان از نخستین ملت هایی بودند که به ساختن بیمارستان مبادرت ورزیده اند.

در ادامه با سایت معمار سیلور همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا تقدیم حضور شما گردد.

            پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا

نگاهی خواهیم داشت به ساختمانی از جنس درمانی و پزشکی در بارسلونا اسپانیا ،که در سال 2011 طراحی و اجرا گردیده است . بیمارستان Mutua FIATC ، که به جهت جانمایی خود در یک مکان استراتژیک در دسترسی غربی Ronda de Dalt ، در بارسلونا واقع شده است ، دارای اهمیت ویژه ای می باشد .

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل:  2 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان بارسلون اسپانیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *