نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا

کد: H26

از نظر مفهومی،  بیمارستان کارلوس اسپانیا بر پایه ای تنظیم شده است که واحدهای مراقبت بهداشتی، بیماران سرپایی، تشخیص و درمان را در خود جای داده است. بیمارستان در سه ماژول یا ساختمان موازی ساخته شده است که نشان دهنده بهترین ساختارهای ماتریس بیمارستان است. انعطاف پذیری، انبساط، وضوح عملکردی و گردش افقی. روی این سازه دو واحد بستری، دو تاج بیضی شکل کشیده شده با انحناهای دلپذیر که از نظر حسی از اشکال مسکونی افسرده‌کننده «بلوک قرص» متمایز است و از بهترین معماری مسکونی اخیر الهام گرفته شده است: حذف راهروها، در نتیجه سر و صدا. ، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا

این مدل جدید بیمارستان در سه عنصر اساسی پیکربندی شده است: کارایی، نور و سکوت. بهترین ها در مورد معماری بیمارستان و بهترین ها در معماری مسکونی. از نظر مفهومی، بیمارستان جدید بر اساس ساختاری به واحدهای مراقبت بهداشتی، تشخیص و درمان سرپایی تنظیم شده است. ساختار در سه ماژول یا ساختمان موازی که منعکس کننده بهترین ساختارهای اصلی بیمارستان هستند: انعطاف پذیری، گسترش، وضوح عملکرد و گردش افقی.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا

روی این سازه دو واحد بستری در بیمارستان چیده شده است، دو تاج بیضی شکل با منحنی های ملایم کشیده شده، نمای متفاوتی از اشکال مسکونی حسی افسرده “بلاک نوار” را ارائه می دهد و از بهترین معماری مسکونی اخیر استفاده می کند: حذف راهروها و در نتیجه حذف صدای مزاحم، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک. دو مفهوم کاربردی فضا: پایه و تاج که به هم پیوند خورده اند تا معماری جدیدی را شکل دهند، مدلی که فرصت درمان را به متخصصان و شهروندان را برای درمان در محیطی که نور طبیعی و سکوت ناشی از آن درمان است، ارائه می دهد.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 56
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان کارلوس اسپانیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *